MOKYMAS PLAUKTI

Plaukimas - viena sveikiausių sporto šakų! Ši sporto šaka žmogui suteikia daug naudos: lavina kūną, koncentraciją, stiprina širdies darbą, kraujagysles, imuninę sistemą, pagrindines raumenų grupes bei pagerina bendrą savijautą.

Plaukimo klubas "Banga" siekia ne tik mokyti plaukti, bet ir vystyti plaukimo sporto bendruomenę! Plaukimo klubas organizuoja grupines ir individualias plaukimo treniruotes vaikams bei suaugusiems! Grupinės plaukimo treniruotės skirstomos pagal lygius: pradedantiesiems ir pažengusiems plaukikams. 

Klubas „Banga“ bendradarbiauja su 150 metų veikiančia tarptautine ,,Swim England“ organizacija, kurios mokymo plaukti ir vertinimo sistema remiasi daugiau nei 80% Anglijos plaukimo klubų! Programa „Learn to Swim“ (angl. išmok plaukti) yra pirmasis Lietuvoje diegiamas tarptautinis modelis, kuris leidžia metodiškai dirbti, stebėti progresą, vertinti klaidas, teikti pasiūlymus, stiprinti silpnąsias vietas.

Jeigu vis dar nemokate plaukti, galbūt turite įvairių baimių ir dėl to jaučiatės nesmagiai – kviečiame apsilankyti Plaukimo klube „Banga“, kuriame kartu su profesionalaus trenerio pagalba išmoksite ne tik saugiai elgtis vandenyje, bet ir plaukti įvairiomis technikomis. 

Teikiamos mokymo plaukti paslaugos: