ATVIRŲ DURŲ DIENOS

atvirų durų dienos plaukimo klube „Banga"

Rugpjūčio 13-28 dienomis plaukimo klubas „Banga", įsikūręs Girstučio baseine, kviečia vaikus ir jų tėvelius į atvirų durų dieną! Jos metu galėsite susipažinti ne tik su plaukimo klubo veikla, bet ir daugiau sužinoti apie vaikams skirtas plaukimo treniruotes bei taikomą mokymo plaukti metodiką.

Atvirų durų dienose Jūsų vaikas turės galimybę išbandyti plaukimo treniruotę, kurios metu bus nustatytas vaiko mokėjimo plaukti lygis, remiantis mokymo plaukti metodika "Learn to Swim" (liet. išmok plaukti)

ATVIRŲ DURŲ DIENŲ DATOS:

Rugpjūčio 13 d. 16:00 val.
Rugpjūčio 14 d. 12:00 val.
Rugpjūčio 17 d. 16:00 val.
Rugpjūčio 18 d. 16:00 val.
Rugpjūčio 28 d. 12:00 val.
Rugpjūčio 28 d. 15:00 val.

ATVIRŲ DURŲ DIENŲ PROGRAMA:

* Vaikus ir jų tėvelius supažindinsime su plaukimo klubo veikla ir taikoma pažangia mokymo plaukti metodika, pagal programą "Learn to Swim" (liet. išmok plaukti)
* Vaikus ir jų tėvelius supažindinsime su Girstučio baseine esančiomis vandens zonomis
* Vaikams vyks pasibandomoji plaukimo treniruotė bei mokėjimo plaukti lygio nustatymas 

Renginio dalyviai (vaikai) su savimi privalo turėti plaukimo treniruotei reikalingus priemones: maudymosi kostiumą, šlepetes, plaukimo akinukus bei kepurėlę (tik mergaitėms).

Būtina išankstinė registracija: internetinėje registracijoje (apačioje), telefono numeriu: +370 640 44480 bei elektroniniu paštu: info@klubasbanga.lt

* Renginys skirtas nuo 4 metų amžiaus vaikams

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:

Ši forma renka Jūsų asmeninę informaciją, tam kad galėtume susisiekti su Jumis. Susipažinkite su privatumo politika, kaip mes saugome ir tvarkome pateiktus duomenis!

ATVYKITE IR IŠ ARČIAU SUSIPAŽINKITE SU PLAUKIMO TRENIRUOČIŲ TEIKIAMOMIS NAUDOMIS!