VAIKAMS

VAIKAMS

Plaukimo treniruotės vaikams

Gyvenime visi žmonės susiduria su vandeniu: maudynės vandens telkiniuose, apsilankymas baseine ir t.t. Bet visur svarbiausia mokėti plaukti! Pradėti mokytis plaukti geriausia nuo mažų dienų, nes būtent tada susiformuoja plaukimo įgūdžiai. Plaukimas jaunam organizmui suteikia itin didelę naudą: subalansuoja augančio vaiko fizinius rodiklius, stiprina imuninę sistemą, širdies veiklą, nervų sistemą, gerina laikyseną, kvėpavimą, stiprina raumenis bei ištvermę.

Plaukimo akademija Banga organizuoja plaukimo treniruotes vaikams nuo 4 metų amžiaus! Plaukimo grupės skirstomos pagal vaiko amžių ir plaukimo lygį.

Akademija Banga bendradarbiauja su 150 metų veikiančia tarptautine ,,Swim England“ organizacija, kurios mokymo plaukti ir vertinimo sistema remiasi daugiau nei 80% Anglijos plaukimo klubų! Akademija Banga treniruotes organizuoja remiantis tarptautine mokymo plaukti programa "Learn to swim" (angl. išmok plaukti), kuri treneriui leidžia metodiškai dirbti ir stebėti plaukiko progresą. Mokymo plaukti programą "Learn to swim" sudaro 10 lygių. 1-7 lygyje vaikai išmoksta ir turi visus pradinius plaukimo įgudžius, geba saugiai elgtis vandenyje ir plaukti taip, kad gali pasirinkti bet kurią vandens sporto šaką. 8-10 lygyje yra tobulinami plaukimo įgūdžiai, kurie gali peraugti į sportinio rezultato siekimą.

Mūsų siekiamybė, kad Jūsų vaikas taptų pasitikintis savimi, mokėtų plaukti ir būtų saugus vandenyje. Esame pasirengę bendradarbiauti su Jumis, o mokymo plaukti procesą padaryti įdomų, įtraukiantį  ir motyvuojantį!

Paslaugos