Akcija “Ar Tu plauki?” 2019

Akcija “Ar Tu plauki?” 2019

Ar tu plauki?

Plaukimo klubas "Banga" gegužės-birželio mėnesiais dalyvauja akcijoje "Ar tu plauki?", kurios tikslas įvertinti moksleivių plaukimo įgūdžius. 

Akcijos "Ar tu plauki?" idėja paprasta: mokyklose besimokantys vaikai užpildo anketą, kurioje patys įvertina savo plaukimo įgūdžius. Atvykus į baseiną, manantiems, kad moka plaukti vaikams vyksta pirminis patikrinimas – gebėjimas išsilaikyti vandenyje. Išlaikiusieji šį patikrinimą, plaukimo įgūdžius išbando praktiškai – plaukia 25 metrus ir daugiau (iki 200 m), atlieka kitas užduotis, o treneriai vertina, ar vaikai nepervertina jėgų ir iš tikrųjų moka plaukti.

Šiemet mūsų klube savo jėgas išbandė net trys moksleivių klasės iš Kauno Kovo 11-osios gimnazijos ir viena klasė iš Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos.

Akcijoje dalyvavę moksleiviai gauna pažymėjimus su plaukimo trenerio vertinimu ir komentarais, o tėvai – informuojami apie trūkstamus atžalos plaukimo įgūdžius. Tai labai svarbus žingsnis siekiant, kad vaikai plaukdami nepervertintų savo jėgų, o tėvai žinotų realius jų gebėjimus ir taip užkirstų kelią gresiančioms nelaimėms: nepaliktų vienų prie vandens telkinių, įspėtų apie galimas grėsmes, o svarbiausia – patys ar su trenerių pagalba mokytų plaukti.

Galerija