Atvirų durų dienos!

Atvirų durų dienos!

Kviečiame į atvirų durų dienas!

ATVIRŲ DURŲ DIENŲ PROGRAMA:

Vaikus ir suaugusiuosius supažindinsime su plaukimo akademijos veikla ir taikoma pažangia mokymo plaukti metodika, pagal programą "Learn to Swim".

Vyks bandomoji plaukimo treniruotė vaikams ir suaugusiems bei mokėjimo plaukti lygio nustatymas.

Tie kurie plauks baseine su savimi turi turėti plaukimo treniruotei reikalingas priemones: maudymosi kostiumą, šlepetes, plaukimo akinukus bei kepurėlę (neprivaloma), rankšluostį, higienos reikmenis. Tėveliai - turėkite šlepetes.

Atvykite ne ankščiau nei 15 min. prieš treniruotės pradžią.

Kviečiame registruoti vaikus nuo 4 metų!

REGISTRACIJA PRIENUOSE

Rugsėjo 14 d. 18:30 - Vaikai nuo 4 m.


REGISTRACIJA DRUSKININKUOSE

Rugsėjo 22 d. 17:30 - Vaikai 7-14 m. 

Rugsėjo 22 d. 17:30 - Suaugę

Rugsėjo 22 d. 18:30 - Vaikai 7-14 m.

Rugsėjo 22 d. 18:30 - Vaikai 4-7 m. 


REGISTRACIJA KAUNE

Rugsėjo 25 d. 10:00 - Vaikai 8-14 m. 

Rugsėjo 25 d. 11:00 - Suaugę

Rugsėjo 25 d. 11:00 - Vaikai 4-7 m. 

Rugsėjo 25 d. 12:00 - Vaikai 8-14 m. 

Banga – puiki vieta plaukimo potencialui atskleisti

Plaukimo akademija Banga siekia ne tik mokyti plaukti, bet ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant tarptautinę ugdymo programą, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus, kiekvienas nepriklausomai nuo amžiaus, turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Siūlome efektyvų mokymo plaukti metodą iš Didžiosios Britanijos

Plaukimo akademija Banga siūlo platų paslaugų asortimentą, tarp kurių – vaikų mokymas plaukti pagal britišką „Swim England“ metodiką „Learn To Swim“, leidžiančią treneriui metodiškai dirbti su mokiniu, stebėti jo progresą, vertinti klaidas, džiaugtis pasiekimais ir teikti siūlymus, kaip tikslingai stiprinti vaiko plaukimo įgūdžius.

„Swim England“ – daugiau nei 150 sėkmingos veiklos metų skaičiuojanti Didžiosios Britanijos nacionalinė plaukimoorganizacija. Prieš daugiau nei metus „Learn To Swim“ metodika buvo pripažinta sėkmingiausia visų laikų plaukimo programa visoje Britanijoje.

Įdomu tai, kad virš 80% visoje Anglijoje vedamų mokymo plaukti pamokų vadovaujasi „Learn to swim“ metodikos pagrindais. Ši programa suteikia vaikams taip trūkstamo pasitikėjimo, puoselėja meilę plaukimui, padeda tobulinti gyvybiškai svarbius plaukimo įgūdžius ir motyvuoja sėkmingai tęsti pradėtą plaukimo kelionę.

Turite klausimų? Susisiekime!

info@akademijabanga.lt arba telefonu +370 640 44480

Renginys gali būti filmuojamas/fotografuojamas, o video/foto medžiaga naudojama Všį Plaukimo klubas marketinginiams tikslams.