Banga Kalėdinės varžybos

Banga Kalėdinės varžybos

Gruodžio 15-16 dienomis “Girstučio” sporto komplekse esančiuose 25 ir 50 metrų baseinuose vyko plaukimo klubo “Banga” Kalėdinės varžybos.

 Pirmąją dieną 25 metrų baseine laisvu stiliumi, be pagalbinės priemonės plaukė dar tik pradedantieji vaikai, antrąją - 50 metrų baseine savo gebėjimus plaukti visais būdais demonstravo jau pažengę, ne pirmus metus plaukiantys plaukikai. Tiesa, šios varžybos išsiskyrė iš kitų, nes tai Kalėdinis renginys, kurio metu nebuvo varžomasi, dėl prizinių vietų. Visi 4-18 metų dalyviai gavo atminimo sertifikatus. 

 Renginio metu netrūko staigmenų ir dovanų. “Girstučio” sporto kompleksas jaunuosius dalyvius vaišino cukraus vata, “Snack King” - belgiškais blynais, “Kubus” - sausainiais ir gaiviuoju gėrimu, šventės akcentu tapo Kalėdų senelis, kuris plaukikams įteikė saldžias dovanėles.

 Taip pat, šventės metu tėveliai galėjo palaikyti savo atžalas baseine, o ne balkonuose. Varžybų metu buvo pritaikytos nuolaidos vienkartiniams apsilankymams, todėl Kalėdinėmis plaukimo klubo “Banga” varžybomis liko patenkinti ne tik vaikai, bet ir tėveliai!

Galerija