Banga “Žiemos sprinto” varžybos

Banga “Žiemos sprinto” varžybos

„Bangos“ plaukikai varžėsi „Žiemos sprinte“

Vasario 24 dieną į Girstučio sporto kompleksą susirinko jaunieji plaukikai, panorę sudalyvauti vidinėse plaukimo klubo „Banga“ varžybose „Žiemos sprintas“. Čia savo jėgas išbandė vaikų mokymo plaukti, įgūdžių tobulinimo bei meistriškumo ugdymo grupių auklėtiniai. Atsispyrę siaučiančioms žiemos ligoms, į 50 m. baseiną lipo net 202 varžybų dalyviai.

„Bangos“ auklėtiniai varžėsi šiuose nuotuoliuose: 50 m. nugara, krūtine, peteliške bei 8x50 m. laisvu stiliumi mišrioje estafetėje. Varžybų nuostatai leido plaukti dviejuose nuotoliuose bei estafetėje, tad pajusti varžybų azartą bei pademonstruoti savo meistriškumą galėjo kiekvienas.

Varžybų vyr. teisėjas, Robertas Vilkelis, džiaugėsi dalyvių aktyvumu bei noru nugalėti: „visuomet smagu matyti tiek daug dalyvių. „Žiemos sprinto“ varžybose mūsų klubo auklėtiniai parodė, kad yra motyvuoti ir užsidegę išspausti iš savęs maksimumą. Kiekvienas plaukikas patobulėjo vien tik sudalyvavęs čia, o mums, treneriams, labai svarbu matyti auklėtinių progresą. Toliau treniruojamės ir tikimės, kad ateinančių varžybų dalyvių sąrašas bus dar ilgesnis“.

Buvo galima pasidžiaugti ne tik sklandžia „Žiemos sprinto“ eiga, bet ir naujove – vaikus atlydėję tėveliai turėjo galimybę plaukimo varžybas stebėti tiesiogiai televizoriaus ekrane, patogiai įsitaisę „Bangos“ registratūroje. Negalėjusiems būti šalia, kaip visada, suteikta galimybė sekti rezultatus gyvai internetu.

Visi dalyviai buvo apdovanoti skaniomis „Kubuš“ dovanėlėmis, na, o patys stipriausi pasipuošė ir  UAB "Sportturas"  įsteigtais medaliais. Pirmų vietų nugalėtojai buvo apdovanoti  Altamedica dovanų kuponais. Estafečių nugalėtojai namo išvyko su sveikuoliškais Florance Shop rinkinukais bei, žinoma, puikia nuotaika!

Dar labiau motyvuoti ir degantys noru laimėti „Bangos“ auklėtiniai ir toliau uoliai treniruojasi bei ruošiasi kitoms klubo plaukimo varžyboms.

Galerija