Dailioji Bangos Taurė 2019

Dailioji Bangos Taurė 2019

Šių metų lapkričio 30 dieną Plaukimo klube "Banga" praūžė sinchroninio plaukimo varžybos “Dailioji Bangos taurė 2019”, kurios pirmą kartą vyko Kaune! Plaukimo klubas "Banga" palieka naują įrašą Kauno miesto sporto istorijoje, pirmą kartą surengdami išskirtines varžybas!

Varžybose "Dailioji Bangos taurė 2019" dalyvavo ne tik PK "Banga" dailiojo plaukimo atstovės, bet ir svečiai iš Šiaulių plaukimo centro "Delfinas". Iš viso savo jėgas išbandė daugiau nei 50 dalyvių. Ne viena mūsų klubo plaukikė iškovojo prizines vietas! Labai džiaugiamės nauja patirtimi organizuojant tokio tipo varžybas. 

Norime padėkoti renginio organizatoriams, svečiams ir didžiausias ačiū DALYVĖMS! Jūs nuostabios! Dėkojame rėmėjams už dovanėles - Kubuś UAB,,Vaiga" leidykla 

Plačiau apie įvykusį renginį rasite ir ltuswimming.com svetainėje!

Galerija

Dailioji Bangos Taurė 2019