Learn to swim programa

Learn to swim programa

Kas yra Swim England?

Swim England yra organizacija, kurios programą Learn to Swim naudoja Plaukimo akademija Banga. Ši programa skirta ugdyti savimi pasitikinčius ir mokančius plaukti vaikus, naudojant tokią mokymo plaukti programą, kad užsiėmimai būtų smagūs ir vaikui teiktų džiaugsmą.

Mokymo plaukti programą Learn to Swim sudaro 7 lygiai, kiekvienas iš septynių lygių turi aiškius tikslus, kuriuos vaikas turi pasiekti, kad galėtų patekti į kitą etapą.  Įveikus visus 7 lygius vaikas mokės plaukti ir galės tęsti plaukimo užsiėmimus pasirenkant vieną iš jam patinkančių krypčių: įgūdžių tobulinimą, sportinį, dailųjį ar povandeninį plaukimą.

Learn to Swim programa suteikia vaikams pasitikėjimo savo gebėjimu plaukti, dėl to atsiranda noras plaukioti ir būti vandenyje. Pamokų metu formuojami įgūdžiai, dėl kurių atsiranda motyvacija gyventi sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Šie įgūdžiai susiformuoja visam gyvenimui! Lengviausias būdas vaikui išmokti naujų įgūdžių yra linksmybės ir žaidimai, todėl šioje programoje didelis dėmesys skiriamas pramogoms ir smagiam laikui vandenyje.

Ko tikėtis iš plaukimo užsiėmimų?

Pamokas veda plaukimo instruktoriai, o kiekvienoje grupėje yra ne daugiau kaip 15 plaukikų. Instruktorius stengsis pasiūlyti įvairių veiklų, kurios padėtų vaikams įgyti naujų įgūdžių, o užsiėmimų metu teiks grįžtamąjį ryšį vaikui ir nurodymus, kad padėtų kiekvienam plaukikui tobulėti.

Kai kuriems vaikams gali būti skiriama šiek tiek kitokia veikla, atsižvelgiant į jų stipriąsias ir silpnąsias puses, siekiant padėti jiems sutelkti dėmesį į savo individualius poreikius.

Kiek laiko užtrunka vaikui pereiti į kitą lygį?

Tai labai individualu. Jei vaikas jau yra lankęs baseiną jis gali greičiau įveikti 1 ir 2 mokymosi plaukti lygius. Taip yra todėl, kad jis susipažinęs su aplinka ir turėtų labiau pasitikėti savimi vandenyje. Dažniausiai vienam lygiui įveikti reikia 3-4 mėnesių pamokų.

Kai kurie vaikai iš prigimties yra gabesni ir labiau pasitikintys savimi vandenyje, todėl progresuoja greičiau. Kiti vaikai lėčiau įgyja naujų įgūdžių, bet dažnai tampa stipriais plaukikais. Svarbiausia, kad kiekvienas vaikas išmoktų plaukti ir jam patiktų tai daryti.

Kiekviename Learn to Swim etape įteikiami diplomai, kuriais pripažįstama, kad vaikas įgijo įgūdžius, kurių reikia tam tikrame lygyje.  Jeigu abejojate dėl vaiko įvertinimo kviečiame apie tai pasikalbėti su instruktoriumi.

Kiek laiko reikėtų lankyti mokymo plaukti užsiėmimus?

Mokymasis plaukti yra įgūdis visam gyvenimui ir svarbu, kad bet kuris vaikas mokytųsi plaukti pagal programą tol, kol taps kompetentingas ir stiprus plaukikas. Į plaukimą reikėtų žiūrėti taip pat, kaip į skaitymą ar rašymą, mokymasis yra tik vystymosi pradžia.

Swim England rekomenduoja vaikui baigti 7 mokymosi plaukti lygius, kad įgautų tvirtą pagrindą, padedantį mėgautis plaukimu ir susijusia veikla visą gyvenimą.

Kviečiame registruotis į plaukimo užsiėmimus:

REGISTRACIJA