Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje!

Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje!

Plaukimo klube "Banga" jau įpusėjo Lietuvos Plaukimo Federacijos organizuojamas projektas "Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje 2019"!

Antrų klasių moksleiviai nuo rugsėjo mėnesio grįžo ne tik į mokyklos suolus, bet ir pradėjo pirmąsias plaukimo pamokas Plaukimo klube "Banga". Nuo rugsėjo mėnesio mokytis plaukti pradėjo daugiau kaip 1200 antrų klasių moksleivių iš įvairių Kauno miesto ir rajonų mokyklų!

Programos "Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje" metu moksleiviai turi galimybę mokytis plaukti arba tobulinti jau turimus plaukimo įgūdžius. Moksleiviai, praėję 18 pamokų kursą, įgyja šiuos įgūdžius: įgaus bendrą pripratimą prie vandens aplinkos, mokės sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu (pvz., ištraukti nuskendusį daiktą), gebės plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį (7 sekundes), mokės atlikti įkvėpimo ir iškvėpimo į vandenį pratimus, gebės slinkti ant krūtinės ir nugaros, atlikti šuoliuką į vandenį nuo bortelio ant kojų, plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį, išmoks panerti po vandeniu ir ištraukti ant dugno gulintį daiktą, gebės judėti į priekį ant krūtinės ir nugaros, atlikdami kojų judesius krauliu su lenta ir iškvėpdami į vandenį bei sugebės nuplaukti 25 m. nugara ar krauliu.

Projektą finansuoja VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Šaltinis: https://mokausiplaukti.lt/