Netrukus susitiksime ir Druskininkuose!

Netrukus susitiksime ir Druskininkuose!

Gera žinia norintiems išmokti plaukti ir plaukimo entuziastams Druskininkuose! Didžiausia mokymo plaukti organizacija Lietuvoje – Plaukimo akademija Banga žengia į Druskininkus ir nuo 2022 metų sausio mėnesio savo duris atveria LSC sporto komplekse „Druskininkai“ (M.K.Čiurlionio g. 115A).

 

Banga – puiki vieta plaukimo potencialui atskleisti

Plaukimo akademija Banga siekia ne tik mokyti plaukti, bet ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant tarptautinę ugdymo programą, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus, kiekvienas nepriklausomai nuo amžiaus, turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.

Banga savo veiklą vykdo moderniausiuose plaukimo baseinuose Lietuvoje – Girstučio baseine Kaune, Klaipėdos baseine, o netrukus veiklą pradės ir Druskininkuose.

Siūlome efektyvų mokymo plaukti metodą iš Didžiosios Britanijos

Plaukimo akademija Banga siūlo platų paslaugų asortimentą, tarp kurių – vaikų mokymas plaukti pagal britišką „Swim England“ metodiką „Learn To Swim“, leidžiančią treneriui metodiškai dirbti su mokiniu, stebėti jo progresą, vertinti klaidas, džiaugtis pasiekimais ir teikti siūlymus, kaip tikslingai stiprinti vaiko plaukimo įgūdžius.

„Swim England“ – daugiau nei 150 sėkmingos veiklos metų skaičiuojanti Didžiosios Britanijos nacionalinė plaukimoorganizacija. Prieš daugiau nei metus „Learn To Swim“ metodika buvo pripažinta sėkmingiausia visų laikų plaukimo programa visoje Britanijoje.

Įdomu tai, kad virš 80% visoje Anglijoje vedamų mokymo plaukti pamokų vadovaujasi „Learn to swim“ metodikos pagrindais. Ši programa suteikia vaikams taip trūkstamo pasitikėjimo, puoselėja meilę plaukimui, padeda tobulinti gyvybiškai svarbius plaukimo įgūdžius ir motyvuoja sėkmingai tęsti pradėtą plaukimo kelionę.

Norintiems sustiprinti sveikatą – sveikatinimo užsiėmimai vandenyje

Taip pat Banga siūlo plaukimo pamokas suaugusiems, vandens aerobikos užsiėmimus, nugaros stiprinimui skirtas mankštas vandenyje, nėščiųjų užsiėmimus vandenyje ir daug kitų veiklų visiems, kurie mėgsta būti vandenyje! Į pirmuosius užsiėmimus kviečiame registruotis jau dabar! 

REGISTRACIJA

Turite klausimų? Susisiekime!

Asta Sabaitė

+370 667 43527

asta@klubasbanga.lt