Olympia Taurė 2017

Olympia Taurė 2017

Olympia taurė liko Kaune

 Gegužės 27 d. "Girstučio" sporto komplekse vyko vaikų plaukimo varžybos klubo "Olympia" taurei laimėti.

Savo jėgas išbandė net apie 400 kauniečių ir kitų miestų bei rajonų atstovų. Tai vienos iš gausiausių šių metų plaukimo varžybų, vykstančių Kaune. Varžybų dalyviai rungėsi trijose amžiaus grupėse (gim. 2006, gim. 2007 bei gim. 2008 metais ir jaunesnių). Jų visų laukė ne tik asmeninės 50 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi, nugara, peteliške ir krūtine rungtys, bet ir mišri estafetė 12×50 m laisvuoju stiliumi.

Nugalėtojų ir prizininkų laukė apdovanojimai bei rėmėjų įsteigti prizai, o komanda surinkusi daugiausiai įskaitinių taškų iškovojo „Olympia“ taurę.

„Šis renginys ypatingas tuo, kad tokio amžiaus vaikams varžybos Lietuvoje rengiamos ne taip ir dažnai, jau nekalbant apie varžybas olimpinius standartus atitinkančiame 50 metrų baseine. Varžybos vykdytos naudojant „Meet Manager“ programą, o rezultatai fiksuoti „Omega Quantum Swiss Timing“ laiko fiksavimo įranga – tai nėra dažna praktika vaikų varžybose. Visą tai darėme norėdami kelti vaikų plaukimo varžybų lygį Lietuvoje. Sekančio sezono planuose – šias varžybas paversti tarptautinėmis, pakviečiant kaimyninių šalių plaukimo klubus“, – pasakojo organizatorius, plaukimo klubo „Olympia“ direktorius Andrius Survila.

Nugalėtojų taurę iškovojo KPM „Dainava“ komanda surinkusi 408 įskaitinius taškus. Antri liko KPM „Šilainiai“ surinkę 190 taškų, treti – KPM „Vilijos" komanda – 183 taškai. Šeimininkų, plaukimo klubo „Olympia“ komanda atsilikusi tik 4 taškais nuo trečios vietos – liko ketvirta. Varžybose viso dalyvavo 12 komandų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Ignalinos miestų.

Individualioje įskaitoje tarp sportininkų geriausi buvo:
Amžiaus grupėje gim. 2006 - Meda BIELSKUTĖ, (KPM Dainava), surinkę vienodai FINA reitingo taškų - Rytis LIUBERSKIS (KPM Dainava) ir Martin GAŠTOLD (Vilniaus miesto sporto centras)
Gim. 2007m. - Smiltė PLYTNYKAITĖ (Impuls plaukimo Akademija) Eidas BIELSKUS (KPM Dainava)
Gim. 2008m. metais ir jaun. - Liepa VYTAITĖ (KPM Šilainiai) Tajus JUŠKA (PK Olympia)

Nugalėtojams ir prizininkams atiteko rėmėjų įsteigti prizai:
Snack King – skaniausių užkandžių karalystė, dovanojo termopuodelius bei atminimo dovanėlės;
Kalba.Lt – didžiausią patirtį ir profesionaliausią personalą turinti edukacijos įmonė Lietuvoje, kuri teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui, įsteigė 100 eurų vertės kuponus amžiaus grupių nugalėtojams;
UAB „Antėja“ – medicininių tyrimų laboratorija, skyrė kuponus „Vaiko profilaktinis ištyrimas“;
„Vilko kartodromas“ – pramoginių kartingų nuoma Kaune, dovanojo kuponus pasivažinėjimui kartingais.

Renginio metu susirinkusius svečius linksmino KUBUS meškinas, o visi varžybų dalyviai vaišinosi ledais „Klasika“, bei tyrelėmis KUBUS 
Taip pat didelį ačiū sakome varžybų organizatoriams, bei susirinkusiems žiūrovams, kurie karštai palaikė savo favoritus.
Džiaugiamės ir tikimės, kad visi varžybų dalyviai ir svečiai patyrė geras emocijas ir lauksime naujų startų plaukimo takeliuose!

Galerija