Snack king taurė 2018

Snack king taurė 2018

Plaukimo varžybos – „Snack King Taurė 2018“

Balandžio 20-21 dienomis Girstučio baseine vyko plaukimo klubo „Banga“ vidinės varžybos - „Snack King Taurė 2018“. Pirmoji varžybų diena buvo skirta mažiesiems plaukikams – pradinukams, kurie varžėsi 25m baseine. Antrąją dieną į 50m baseiną susirinko dėl medalių kovoti pasiryžę vyresnieji. Iš viso varžybose dalyvavo net 350 jaunųjų plaukikų.

Pradinukų varžybas iškilmingai atidarė sinchroninį plaukimą lankančių merginų pasirodymas. Trenerės Austinos Kasperavičiūtės auklėtinės įrodė, kad treniruotėse sunkiai dirba ne veltui - pademonstruotas šokis vandenyje nustebino susirinkusius žiūrovus. Trenerė Austina džiaugėsi savo auklėtinių rezultatais: „Penktadienį plaukimo varžybose įvyko antrasis sinchroninio plaukimo pasirodymas Kaune. Labai džiaugiuosi, kad per tokį trumpą laiką išmokome labai daug. Dar rugsėjį pradėjome nuo niekam nežinomų pagrindų ir mergaitės žiūrėdamos plačiomis akimis į mane abejojo ar tai iš tikrųjų įmanoma. Šiandien drąsiai galiu teigti, kad jos padarė daug didesnę pažangą nei aš , kai buvau maža ir žengiau pirmuosius žingsnius į šią sporto šaką. Šokti vandenyje 3 minutes, skamba paprastai, bet reikalauja turbūt tiek pat jėgų, kiek ir plaukiant maksimaliu greičiu šį laiko tarpą. Esu labai laiminga, kad mažiau nei per metus, paruošėme kombi programą. Manau kitas žingsnis  bus kuo dažniau stebinti Kauną tokiais pasirodymais ir ruoštis varžyboms. Svarbiausią dalyką turime - labai didelį norą, o daugiau nieko ir nereikia“.

Mažieji plaukikai varžėsi 25m laisvu stiliumi bei nugara. Varžybų dalyviams buvo leista išbandyti save abiejuose nuotoliuose. Visi plaukikai buvo apdovanoti sertifikatais bei saldžiomis „Kubuš“ ir „Snack King“ dovanėlėmis, todėl laimėtoju galėjo pasijusti kiekvienas įveikęs nuotolį.

Antrąją varžybų dieną plaukikai rinkosi į 50m baseiną. Triukšmingai palaikomi tribūnas gausiai užgulusių žiūrovų, dalyviai varžėsi 50m ir 100m laisvu stiliumi ir nugara, 50m peteliške ir krūtine bei 6x50m mišrioje estafetėje laisvu stiliumi.

Treneriai negailėjo plojimų ir pagyrimų savo auklėtiniams, kurie atkakliai varžėsi dėl „Sportturas“ įsteigtų medalių bei siekė pagerinti savo asmeninius laikus. Geriausiai pasirodžiusiems „Bangos“ plaukikams atiteko „Altamedica“ dovanų kuponai, taurės ir medaliai. Estafetės nugalėtojai po varžybų draugiškai dalinosi tortu.

Varžybų organizatorius, plaukimo klubo „Banga“ direktorius, Andrius Survila, buvo patenkintas sklandžiai vykusiomis varžybomis, dalyvių gausa bei renginio draugais: „Smagu, kad jaunimas tobulėja ir norinčių dalyvauti vidinėse varžybose vis daugėja. „Snack King Taurė 2018“ pateisino mūsų, varžybų organizatorių, lūkesčius, o iš dalyvių šypsenų ir geros nuotaikos galima spręsti, kad jiems taip pat patiko. Taip pat, labai smagu, kad turime tokius draugus kaip "Iniciatyvos Kaunui" programa, Altamedica, „Sportturas“, „Kubuš“ bei, žinoma, „Snack King“ - jų dėka visi vaikai, dalyvaujantys mūsų varžybose, jaučiasi kaip nugalėtojai. Vertiname mūsų draugystę ir dėkojame už pagalbą populiarinant plaukimo sporto šaką. Tikimės, kad šis bendradarbiavimas nenutrūks, o ateityje prie mūsų prisijungs dar daugiau plaukimą mylinčių žmonių“.

Galerija