Žiemos "SNACK KING" plaukimo pirmenybių renginio akimirkos

Žiemos "SNACK KING" plaukimo pirmenybių renginio akimirkos

Šių metų vasario 15 dieną, "Girstučio" 50 metrų baseine, įvyko 2020 m. atviros Kauno miesto vaikų žiemos "Snack King" plaukimo pirmenybės!

"Snack King" plaukimo pirmenybėse dalyvavo ne tik PK "Banga" plaukikai, bet ir svečiai iš kitų klubų: Kauno PM Šilainiai, Kauno PM Dainava, Kauno PM Vilija, Kauno klubas "Takas", Klaipėdos Gintaro sporto centras, Kauno sporto mokykla "Startas", Šiaulių Impuls bei Šiaulių plaukimo centras "Delfinas"! Savo jėgas išbandė daugiau kaip 260 dalyvių. Susirinkusią publiką nustebino PK "Bangos" sinchroninio plaukimo komanda - merginos atliko dailiojo plaukimo pasirodymą!

Varžybose savo jėgas išbandė 2008-2011 m. mergaitės ir 2007-2010 m. berniukai įvairiuose rungtyse: 200 m. kompl., 50 m. krūtine, 200 m. laisvu st., 100 m. nugara, 100 m. krūtine, 50 m. peteliške, 100 m. laisvu st. ir estafetė (4*50 m. mix laisvuoju st.).

"Snack King" 2020 m. pirmenybių nugalėtojai pagal rungtis (TOP 3):

200 m. mergaitės komb.:
1. Gustė Pečiulytė (KPM Dainava)
2. Greta Kaminskaitė (Šiaulių Impuls)
3. Ieva Nida Aleksevičiūtė (Kauno Takas)

200 m. berniukai komb.:
1. Kajus Rimkus (KPM Dainava)
2. Tajus Juška (PK Banga)
3. Vakaris Juknys (KPM Vilija)


50 m. mergaitės krūtine:
1. Karilė Ališauskaitė (PK Banga)
2. Liepa Vytaitė (KPM Šilainiai)
3. Akvilė Armonaitė (KS Startas)

50 m. berniukai krūtine:
1. Žygimantas Tautvydas (KPM Šilainiai)
2. Vilius Navickas (Šiaulių Delfinas)
3. Domas Čiapas (KPM Vilija)

200 m. mergaitės laisvu st.:
1. Ieva Nainytė (KPM Dainava)
2. Ema Purvainytė (KS Startas)
3. Urtė Ragauskaitė (Šiaulių Delfinas)

200 m. berniukai laisvu st.:
1. Artas Apinys (Šiaulių Delfinas)
2. Emilis Panumis (KPM Šilainiai)
3. Martynas Bernotas (KPM Šilainiai)

100 m. mergaitės nugara:
1. Miglė Michalkevičiūtė (KPM Dainava)
2. Rasa Lapetinskaitė (Šiaulių Delfinas)
3. Austėja Kiškytė (KPM Vilija)

100 m. berniukai nugara:
1. Rokas Pleikys (Šiaulių Delfinas)
2. Titas Urbutis (KPM Vilija)
3. Matas Griškonis (KPM Vilija)

100 m. mergaitės krūtine:
1. Karilė Ališauskaitė (PK Banga)
2. Liepa Vytaitė (KPM Šilainiai)
3. Gustė Pečiulytė (KPM Dainava)

100 m. berniukai krūtine:
1. Vilius Navickas (Šiaulių Delfinas)
2. Kajus Rimkus (KPM Dainava)
3. Jovydas Poškus (Šiaulių Delfinas)

50 m. mergaitės peteliške:
1. Viltė Bertašiūtė (KPM Vilija)
2. Patricija Kupstaitė (KPM Vilija)
3. Paulina Banislauskaitė (KPM Vilija)


50 m. berniukai peteliške:
1. Tajus Juška (PK Banga)
2. Martynas Bernotas (KPM Šilainiai)
3. Vakaris Paknys (KPM Vilija)

100 m. mergaitės laisvu st.:
1. Ieva Nainytė (KPM Dainava)
2. Viltė Bertašiūtė (KPM Vilija)
3. Ema Purvainytė (KSM Startas)

100 m. berniukai laisvu st.:
1. Artas Apinys (Šiaulių Delfinas)
2. Žygimantas Tautvydas (KPM Šilainiai)
3. Rokas Pleikys (Šiaulių Delfinas)

Estafetės (4x50 m. laisvu st. MIX) rungtis:
1. KPM Šilainių komanda
2. KPM Dainavos komanda
3. KSM Starto komanda

Šių varžybų geriausieji plaukikai pagal FINA taškus yra Karilė Ališauskaitė (PK Banga) ir Artas Apinys (Šiaulių Delfinas). Sveikiname!

Varžybų metu prizinėms vietoms buvo išdalinti medaliai, diplomai bei įvairūs prizai. Norime padėkoti renginio rėmėjams ir partneriams: už pačius skaniausius belgiškus blynelius - Snack King, už skanią atgaivą dėkojame Kubuš bei už dantų priežiūros dovanas - Dantų Estetika!

Tariame AČIŪ renginio dalyviams ir jų treneriams, prisidėjusiems prie renginio organizavimo savanoriams ir palaikymo komandoms! :)

Varžybų rezultatai

Galerija

Snack King 2020 varžybų akimirkos